Sodastream napełnianie Zabrze

Skończył Ci się gaz do saturatora? W firmie Auster napełnisz Twój nabój sodastream, tak, byś mógł codziennie przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Swój cylinder możesz wygodnie wymienić, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Zabrze
Nasz organizm, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeśli preferujesz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci wyłącznie specjalny cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Odpowiednią butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem kupisz w naszym sklepie oraz oferujemy napełnianie nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Zawartość jednego cylindra to 425 g dwutlenku węgla, co pozwala zrobić około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu klasycznym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Ponadto możesz kupić specjalne syropy sodastream. Wykorzystując te możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem typu twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju wykorzystana jest technologia Fast connect. Dobierz swój nabój accomplish saturatora oraz do butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są stworzone z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Zdecydowane ograniczenie plastiku

Jeden cylinder pozwala Ci ograniczyć zakupy o około 7 zgrzewek wody w plastikowych butelkach. Decydując się na postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku produkcję setek butelek plastikowych – jednocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Używając jedną z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Zabrze
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Zabrzu i planujesz napełnić swój nabój do ekspresu? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Szybko i wygodnie możesz wymienić nabój w jednym z wybranych punktów wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z następujących opcji wymiany na odległość.

Sodastream nabijanie Zabrze

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder pull off paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder complete paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełnioną butlę odeślemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona po odesłaniu nam opróżnionego cylindra. Możesz również dokupić dodatkowy cylinder. Ten zapewni Ci stały dostęp attain wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również napełnianie nabojów na miejscu. Skorzystaj z wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wcześniej napełnianie przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. Następnie możesz dostarczyć do naszego punktu Twój pusty nabój.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)