Sodastream napełnianie Wrocław

Skończył Ci się gaz do saturatora? W firmie Auster napełnisz Twój nabój sodastream, abyś mógł każdego dnia przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Przekonaj się jak łatwo możesz wymienić cylinder, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Wrocław
Organizm człowieka, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeżeli jesteś miłośnikiem wody gazowanej to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, wybierz mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci tylko specjalny cylinder posiadający gaz CO2 oraz butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą przefiltrowaną lub prosto z kranu. Butlę z gazem zamówisz w naszym sklepie oraz zajmujemy się nabijaniem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Zawartość jednego cylindra to 425 g dwutlenku węgla, co pozwala zrobić około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu klasycznym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Dodatkowo możesz kupić specjalne syropy sodastream. Dzięki nim możesz przygotować jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Nie wiesz, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najbardziej popularne są butelki o pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolory butelek warunkują typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju zastosowana jest technologia Fast connect. Dopasuj swój nabój realize saturatora oraz realize butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Zdecydowane ograniczenie plastiku

Jeden cylinder to ograniczenie zakupów o około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Stawiając postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku produkcję setek butelek plastikowych – jednocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Dzięki wykorzystaniu jednej z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Wrocław
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Jesteś z Wrocławia i chcesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Łatwo i wygodnie wymienisz nabój w jednym z wybranych punktów wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z następujących opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Wrocław

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder get paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Nadaj swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder attain paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Możesz również dokupić drugi cylinder. Ten zapewni Ci stały dostęp reach wody gazowanej (gdy jeden odeślesz realize napełnienia, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Możesz napełnić swój nabój na miejscu. Zapraszamy do wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie do naszego punktu Twój nabój pull off napełnienia.

Kontakt

Szukasz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)