Sodastream napełnianie Warszawa

Skończył Ci się gaz do saturatora? W firmie Auster napełnisz Twój nabój sodastream, abyś mógł codziennie przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Swój cylinder możesz wygodnie wymienić, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Warszawa
Nasz organizm, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeżeli preferujesz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci wyłącznie odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Odpowiednią butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem możesz zamówić w naszym sklepie oraz zajmujemy się napełnianiem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder to 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Dodatkowo na rynku są dostępne specjalne syropy sodastream. Wykorzystując te możesz przygotować jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Nie wiesz, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, a wydajność 1 syropu to 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolory butelek warunkują typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się typowym połączeniem typu twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju zastosowana jest technologia quick connect. Dobierz odpowiedni nabój do saturatora oraz attain butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z wszystkimi saturatorami sodastream i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder pozwala Ci ograniczyć zakupy o około 7 zgrzewek wody w plastikowych butelkach. Decydując się na postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku produkcję setek plastikowych butelek – równocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Dzięki wykorzystaniu jednej z wielorazowych butelek, znacznie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Warszawa
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Jesteś z Warszawy i chcesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Szybko i wygodnie wymienisz nabój w jednym z naszych punktów wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany na odległość.

Sodastream nabijanie Warszawa

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder attain paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Nadaj swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder pull off paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do domu. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona po odesłaniu nam opróżnionego cylindra. Możesz również dokupić drugi cylinder. Ten zapewni Ci stały dostęp get wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również napełnianie nabojów na miejscu. Zapraszamy do wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wcześniej napełnianie przez nasz sklep, ustal dogodną dla siebie datę wizyty. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie do naszego punktu swój nabój accomplish napełnienia.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz get nas w celu uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)