Sodastream napełnianie Trzebinia

Skończył Ci się gaz do przygotowania wody gazowanej? Firma Auster napełni dla Ciebie Twój nabój sodastream, abyś mógł każdego dnia przygotowywać dowolne ilości wody gazowanej. Swój cylinder możesz wygodnie wymienić, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Trzebinia
Nasz organizm, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeżeli jesteś zwolennikiem wody gazowanej to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, wybierz mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci tylko odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem możesz zamówić w naszym sklepie oraz oferujemy napełnianie nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Zawartość jednego cylindra to 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Ponadto na rynku są dostępne specjalne syropy sodastream. Wykorzystując te możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Nie wiesz, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Do najbardziej popularnych należą butelki o pojemności 440 ml, a wydajność 1 syropu to 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem typu twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju wykorzystana jest technologia Fast connect. Dostosuj swój nabój reach saturatora oraz accomplish butelki na wodę gazowaną. W naszej ofercie znajdziesz naboje dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder jest równowartością około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Decydując się na postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku wytwarzanie setek butelek plastikowych – jednocześnie oszczędzając sobie noszenia ciężkich zakupów. Dzięki wykorzystaniu jednej z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji środowiska naturalnego. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Trzebinia
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Trzebinii i chcesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Łatwo i wygodnie wymienisz nabój w wybranym przez siebie punkcie wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Naszym klientom dajemy możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany na odległość.

Sodastream nabijanie Trzebinia

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder reach paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder pull off paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Możesz również dokupić drugi cylinder. Ten zapewni Ci stały dostęp realize wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również napełnianie nabojów na miejscu. Zapraszamy do wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. W następnym kroku możesz dostarczyć do naszego punktu swój pusty nabój.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)