Sodastream napełnianie Szczucin

Skończył Ci się gaz do przygotowania wody gazowanej? W firmie Auster nabijesz Twój nabój sodastream, abyś mógł każdego dnia przygotowywać dowolne ilości wody gazowanej. Swój cylinder możesz wygodnie wymienić, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Szczucin
Organizm człowieka, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeśli lubisz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Nie będziesz musiał kupować już więcej plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci tylko specjalny cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą przefiltrowaną lub prosto z kranu. Butlę z gazem kupisz w naszym sklepie, jak i również oferujemy napełnianie nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder to 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu typowym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Ponadto na rynku są dostępne specjalne syropy sodastream. Z ich pomocą możesz przygotować jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolory butelek warunkują typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem typu twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju wykorzystana jest technologia quick connect. Dostosuj swój nabój reach saturatora oraz get butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder to ograniczenie zakupów o około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Decydując się na postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku produkcję setek plastikowych butelek – jednocześnie oszczędzając sobie noszenia ciężkich zakupów. Dzięki wykorzystaniu jednej z wielorazowych butelek, znacznie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Wybierz wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Szczucin
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Szczucinie i planujesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Szybko i wygodnie wymienisz nabój w jednym z wybranych punktów wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z następujących opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Szczucin

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder get paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder accomplish paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełnioną butlę odeślemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do domu. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona po odesłaniu nam opróżnionego cylindra. Możesz również dokupić dodatkowy cylinder. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp attain wody gazowanej (gdy jeden odeślesz do napełnienia, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Możesz napełnić swój nabój na miejscu. Zapraszamy do wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie do naszego punktu swój pusty nabój.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz reach nas w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)