Sodastream napełnianie Świnoujście

Skończył Ci się gaz do przygotowania wody gazowanej? W firmie Auster nabijesz Twój nabój sodastream, abyś mógł każdego dnia przygotowywać dowolne ilości wody gazowanej. Przekonaj się jak łatwo możesz wymienić cylinder, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Świnoujście
Organizm człowieka, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeżeli preferujesz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci wyłącznie odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem zamówisz w naszym sklepie oraz oferujemy napełnianie nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Zawartość jednego cylindra to 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Dodatkowo na rynku są dostępne specjalne syropy sodastream. Wykorzystując te możesz przygotować jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, a wydajność 1 syropu to 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolory butelek warunkują rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się klasycznym połączeniem twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju wykorzystana jest technologia Fast connect. Dopasuj odpowiedni nabój get saturatora oraz get butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder pozwala Ci ograniczyć zakupy o około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Decydując się na zakup saturatora, ograniczasz w skali roku wytwarzanie bardzo dużych ilości butelek plastikowych – równocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Używając jedną z wielorazowych butelek, znacznie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Wybierz wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Świnoujście
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Świnoujściu i chcesz napełnić swój nabój do ekspresu? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Łatwo i wygodnie wymienisz nabój w jednym z naszych punktów wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z następujących opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Świnoujście

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder realize paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Nadaj swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder get paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełnioną butlę odeślemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Zachęcamy do kupienia drugiego cylindra. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp do wody gazowanej (gdy pierwszy odeślesz realize napełnienia, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Możesz napełnić swój nabój na miejscu. Skorzystaj z wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. W następnym kroku możesz dostarczyć do naszego punktu Twój pusty nabój.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)