Sodastream napełnianie Świdnica

Skończył Ci się gaz do przygotowania wody gazowanej? Firma Auster napełni dla Ciebie Twój nabój sodastream, abyś mógł każdego dnia przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Przekonaj się jak łatwo możesz wymienić cylinder, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Świdnica
Czy wiesz, że nasz organizm potrzebuje attain prawidłowego funkcjonowania codziennie około 2 litrów wody? Jeżeli jesteś miłośnikiem wody gazowanej to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, wybierz mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci wyłącznie specjalny cylinder posiadający gaz CO2 oraz butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem możesz zamówić w naszym sklepie, jak i również zajmujemy się nabijaniem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder zawiera 425 g dwutlenku węgla, co pozwala zrobić około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu typowym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Ponadto możesz kupić specjalne syropy sodastream. Dzięki nim możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Nie wiesz, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolory butelek warunkują rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju wykorzystana jest technologia quick connect. Dobierz swój nabój accomplish saturatora oraz complete butelki na wodę gazowaną. W naszej ofercie znajdziesz naboje dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są stworzone z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder pozwala Ci ograniczyć zakupy o około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Stawiając postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku wytwarzanie setek butelek plastikowych – równocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Używając jedną z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Wybierz wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Świdnica
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Świdnicy i planujesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Szybko i wygodnie wymienisz nabój w jednym z naszych punktów wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Naszym klientom dajemy możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany na odległość.

Sodastream nabijanie Świdnica

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder do paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder pull off paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełnioną butlę odeślemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona po odesłaniu nam pustego cylindra. Zachęcamy do dokupienia drugiego cylindra. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp get wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również napełnianie nabojów na miejscu. Skorzystaj z jednego z naszych punktów wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodną dla siebie datę wizyty. W następnym kroku możesz dostarczyć do naszego punktu swój pusty nabój.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz attain nas w celu uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)