Sodastream napełnianie Suwałki

Skończył Ci się gaz do saturatora? Firma Auster nabije dla Ciebie Twój nabój sodastream, abyś mógł codziennie przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Przekonaj się jak łatwo możesz wymienić cylinder, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Suwałki
Czy wiesz, że organizm człowieka potrzebuje complete prawidłowego funkcjonowania każdego dnia około 2 litrów wody? Jeśli preferujesz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci wyłącznie odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2 oraz butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Odpowiednią butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem możesz zamówić w naszym sklepie oraz oferujemy napełnianie nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Zawartość jednego cylindra to 425 g dwutlenku węgla, co pozwala zrobić około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Dodatkowo możesz kupić specjalne syropy sodastream. Z ich pomocą możesz przygotować jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Nie wiesz, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najbardziej popularne są butelki o pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się typowym połączeniem twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju wykorzystana jest technologia Fast connect. Dobierz odpowiedni nabój pull off saturatora oraz pull off butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Zdecydowane ograniczenie plastiku

Jeden cylinder jest równowartością około 7 zgrzewek wody w plastikowych butelkach. Decydując się na zakup saturatora, ograniczasz w skali roku wytwarzanie bardzo dużych ilości plastikowych butelek – jednocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Używając jedną z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Postaw na wygodę dla siebie, jednocześnie dbając o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Suwałki
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Suwałkach i planujesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Szybko i wygodnie wymienisz nabój w wybranym przez siebie punkcie wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Naszym klientom dajemy możliwość wyboru jednej z następujących opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Suwałki

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder attain paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder do paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełnioną butlę odeślemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona po odesłaniu nam pustego cylindra. Możesz również dokupić drugi cylinder. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp attain wody gazowanej (gdy pierwszy odeślesz complete napełnienia, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również napełnianie nabojów na miejscu. Skorzystaj z wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wcześniej napełnianie przez nasz sklep, ustal dogodną dla siebie datę wizyty. W następnym kroku możesz dostarczyć do naszego punktu Twój pusty nabój.

Kontakt

Szukasz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)