Sodastream napełnianie Sosnowiec

Skończył Ci się gaz do saturatora? Firma Auster nabije dla Ciebie Twój nabój sodastream, abyś mógł codziennie przygotowywać dowolne ilości wody gazowanej. Przekonaj się jak bezproblemowo możesz wymienić cylinder, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Sosnowiec
Organizm człowieka, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeśli lubisz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, wybierz mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci wyłącznie odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem zamówisz w naszym sklepie, jak i również zajmujemy się napełnianiem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Zawartość jednego cylindra to 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Dodatkowo możesz kupić specjalne syropy sodastream. Dzięki nim możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Do najbardziej popularnych należą butelki o pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem typu twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju zastosowana jest technologia Fast connect. Dobierz swój nabój accomplish saturatora oraz do butelki na wodę gazowaną. W naszej ofercie znajdziesz naboje dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są stworzone z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder to ograniczenie zakupów o około 7 zgrzewek wody w plastikowych butelkach. Stawiając zakup saturatora, ograniczasz w skali roku wytwarzanie setek butelek plastikowych – jednocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Wykorzystując jedną z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Wybierz wygodę dla siebie, jednocześnie dbając o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Sosnowiec
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Sosnowcu i chcesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Łatwo i wygodnie wymienisz nabój w wybranym przez siebie punkcie wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Sosnowiec

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder accomplish paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Nadaj swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder get paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełnioną butlę odeślemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Zachęcamy do kupienia dodatkowego cylindra. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp realize wody gazowanej (gdy pierwszy odeślesz realize napełnienia, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Możesz napełnić swój nabój na miejscu. Zapraszamy do wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wcześniej napełnianie przez nasz sklep, wybierz dogodny dla siebie termin. Następnie możesz dostarczyć do naszego punktu swój pusty nabój.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)