Sodastream napełnianie Sieradz

Skończył Ci się gaz do przygotowania wody gazowanej? Firma Auster napełni dla Ciebie Twój nabój sodastream, abyś mógł każdego dnia przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Swój cylinder możesz wygodnie wymienić, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Sieradz
Organizm człowieka, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeżeli lubisz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Nie będziesz musiał kupować już więcej plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci wyłącznie specjalny cylinder posiadający gaz CO2 oraz butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą przefiltrowaną lub prosto z kranu. Butlę z gazem możesz zamówić w naszym sklepie oraz zajmujemy się napełnianiem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder zawiera 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Dodatkowo możesz kupić specjalne syropy sodastream. Dzięki nim możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się typowym połączeniem typu twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju zastosowana jest technologia quick connect. Dopasuj swój nabój pull off saturatora oraz attain butelki na wodę gazowaną. W naszej ofercie znajdziesz naboje dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Zdecydowane ograniczenie plastiku

Jeden cylinder to ograniczenie zakupów o około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Decydując się na postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku produkcję setek plastikowych butelek – jednocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Dzięki wykorzystaniu jednej z wielorazowych butelek, znacznie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Postaw na wygodę dla siebie, jednocześnie dbając o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Sieradz
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Sieradzu i chcesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Szybko i wygodnie wymienisz nabój w wybranym przez siebie punkcie wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z następujących opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Sieradz

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder pull off paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder do paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do domu. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona po odesłaniu nam pustego cylindra. Zachęcamy do dokupienia dodatkowego cylindra. Ten zapewni Ci stały dostęp pull off wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również nabijanie nabojów na miejscu. Skorzystaj z jednego z naszych punktów wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie do naszego punktu swój pusty nabój.

Kontakt

Szukasz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz realize nas w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)