Sodastream napełnianie Rogalin

Skończył Ci się gaz do saturatora? Firma Auster nabije dla Ciebie Twój nabój sodastream, abyś mógł każdego dnia przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Przekonaj się jak bezproblemowo możesz wymienić cylinder, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Rogalin
Organizm człowieka, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeżeli jesteś miłośnikiem wody gazowanej to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Nie będziesz musiał kupować już więcej plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci tylko specjalny cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Odpowiednią butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem kupisz w naszym sklepie, jak i również oferujemy napełnianie nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder to 425 g dwutlenku węgla, co pozwala zrobić około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu typowym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Dodatkowo możesz kupić specjalne syropy sodastream. Dzięki nim możesz przygotować jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, a wydajność 1 syropu to 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju zastosowana jest technologia quick connect. Dobierz odpowiedni nabój reach saturatora oraz get butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są stworzone z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Zdecydowane ograniczenie plastiku

Jeden cylinder jest równowartością około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Stawiając zakup saturatora, ograniczasz w skali roku wytwarzanie setek butelek plastikowych – równocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Używając jedną z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji środowiska naturalnego. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Rogalin
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Rogalinie i chcesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Szybko i wygodnie możesz wymienić nabój w jednym z naszych punktów wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Rogalin

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder reach paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder accomplish paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełnioną butlę odeślemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona po odesłaniu nam opróżnionego cylindra. Zachęcamy do dokupienia drugiego cylindra. Ten zapewni Ci stały dostęp get wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Możesz nabić swój nabój na miejscu. Skorzystaj z jednego z naszych punktów wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. Następnie możesz dostarczyć do naszego punktu swój nabój accomplish napełnienia.

Kontakt

Szukasz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz pull off nas w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)