Sodastream napełnianie Pyrzowice

Skończył Ci się gaz do saturatora? Firma Auster nabije dla Ciebie Twój nabój sodastream, tak, byś mógł codziennie przygotowywać dowolne ilości wody gazowanej. Przekonaj się jak bezproblemowo możesz wymienić cylinder, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Pyrzowice
Czy wiesz, że organizm człowieka potrzebuje get prawidłowego funkcjonowania codziennie około 2 litrów wody? Jeżeli jesteś zwolennikiem wody gazowanej to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci wyłącznie odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2 oraz butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem zamówisz w naszym sklepie oraz zajmujemy się nabijaniem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder to 425 g dwutlenku węgla, co pozwala zrobić około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu klasycznym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Dodatkowo możesz kupić specjalne syropy sodastream. Dzięki nim możesz przygotować jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Nie wiesz, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem typu twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju zastosowana jest technologia Fast connect. Dostosuj swój nabój attain saturatora oraz realize butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder to ograniczenie zakupów o około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Decydując się na postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku produkcję setek butelek plastikowych – jednocześnie oszczędzając sobie noszenia ciężkich zakupów. Wykorzystując jedną z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji środowiska naturalnego. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Pyrzowice
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Jesteś z Pyrzowic i chcesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Szybko i wygodnie możesz wymienić nabój w jednym z naszych punktów wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Pyrzowice

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder do paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Nadaj swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder get paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełnioną butlę odeślemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do domu. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Zachęcamy do kupienia drugiego cylindra. Ten zapewni Ci stały dostęp reach wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również nabijanie nabojów na miejscu. Skorzystaj z wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wcześniej napełnianie przez nasz sklep, ustal dogodną dla siebie datę wizyty. W następnym kroku możesz dostarczyć do naszego punktu swój pusty nabój.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)