Sodastream napełnianie Ostrów Mazowiecka

Skończył Ci się gaz do przygotowania wody gazowanej? Firma Auster nabije dla Ciebie Twój nabój sodastream, tak, byś mógł każdego dnia przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Przekonaj się jak bezproblemowo możesz wymienić cylinder, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Ostrów Mazowiecka
Organizm człowieka, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeśli preferujesz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Nie będziesz musiał kupować już więcej plastikowych butelek z wodą, wybierz mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci tylko odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2 oraz butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Odpowiednią butelkę wystarczy napełnić wodą przefiltrowaną lub prosto z kranu. Butlę z gazem możesz zamówić w naszym sklepie oraz oferujemy napełnianie nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Zawartość jednego cylindra to 425 g dwutlenku węgla, co pozwala zrobić około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu klasycznym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Dodatkowo na rynku są dostępne specjalne syropy sodastream. Z ich pomocą możesz przygotować jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Do najbardziej popularnych należą butelki o pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolory butelek warunkują rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się klasycznym połączeniem typu twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju zastosowana jest technologia quick connect. Dobierz odpowiedni nabój complete saturatora oraz accomplish butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder pozwala Ci ograniczyć zakupy o około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Stawiając zakup saturatora, ograniczasz w skali roku produkcję setek butelek plastikowych – jednocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Dzięki używaniu jednej z wielorazowych butelek, znacznie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Wybierz wygodę dla siebie, jednocześnie dbając o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Ostrów Mazowiecka
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Ostrowi Mazowieckiej i planujesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Łatwo i wygodnie możesz wymienić nabój w wybranym przez siebie punkcie wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Ostrów Mazowiecka

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder get paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder do paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełnioną butlę odeślemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do domu. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Możesz również dokupić drugi cylinder. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp accomplish wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również nabijanie nabojów na miejscu. Skorzystaj z wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodną dla siebie datę wizyty. Następnie możesz dostarczyć do naszego punktu swój pusty nabój.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz attain nas w celu uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)