Sodastream napełnianie Opole

Skończył Ci się gaz do przygotowania wody gazowanej? W firmie Auster nabijesz Twój nabój sodastream, tak, byś mógł każdego dnia przygotowywać dowolne ilości wody gazowanej. Przekonaj się jak łatwo możesz wymienić cylinder, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Opole
Czy wiesz, że nasz organizm potrzebuje attain prawidłowego funkcjonowania codziennie około 2 litrów wody? Jeśli jesteś zwolennikiem wody gazowanej to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci wyłącznie specjalny cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Odpowiednią butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem kupisz w naszym sklepie oraz oferujemy napełnianie nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder zawiera 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu klasycznym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Dodatkowo na rynku są dostępne specjalne syropy sodastream. Wykorzystując te możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najbardziej popularne są butelki o pojemności 440 ml, a wydajność 1 syropu to 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem typu twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju wykorzystana jest technologia Fast connect. Dostosuj odpowiedni nabój attain saturatora oraz reach butelki na wodę gazowaną. W naszej ofercie znajdziesz naboje dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder to ograniczenie zakupów o około 7 zgrzewek wody w plastikowych butelkach. Stawiając postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku wytwarzanie bardzo dużych ilości butelek plastikowych – jednocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Używając jedną z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji środowiska naturalnego. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Opole
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Opolu i chcesz napełnić swój nabój do ekspresu? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Szybko i wygodnie wymienisz nabój w wybranym przez siebie punkcie wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Naszym klientom dajemy możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Opole

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder do paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder accomplish paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełnioną butlę odeślemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do domu. Do transakcji zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Możesz również dokupić dodatkowy cylinder. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp pull off wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również nabijanie nabojów na miejscu. Zapraszamy do jednego z naszych punktów wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodną dla siebie datę wizyty. Następnie możesz dostarczyć do naszego punktu Twój nabój realize napełnienia.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)