Sodastream napełnianie Opoczno

Skończył Ci się gaz do saturatora? Firma Auster napełni dla Ciebie Twój nabój sodastream, tak, byś mógł codziennie przygotowywać dowolne ilości wody gazowanej. Swój cylinder możesz wygodnie wymienić, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Opoczno
Czy wiesz, że organizm człowieka potrzebuje reach prawidłowego funkcjonowania każdego dnia około 2 litrów wody? Jeśli lubisz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, wybierz mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci wyłącznie odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem zamówisz w naszym sklepie oraz oferujemy napełnianie nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Zawartość jednego cylindra to 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu klasycznym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Ponadto na rynku są dostępne specjalne syropy sodastream. Z ich pomocą możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najbardziej popularne są butelki o pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się klasycznym połączeniem typu twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju wykorzystana jest technologia quick connect. Dostosuj odpowiedni nabój accomplish saturatora oraz reach butelki na wodę gazowaną. W naszej ofercie znajdziesz naboje dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z wszystkimi saturatorami sodastream i są stworzone z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder to ograniczenie zakupów o około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Stawiając zakup saturatora, ograniczasz w skali roku wytwarzanie setek butelek plastikowych – jednocześnie oszczędzając sobie noszenia ciężkich zakupów. Używając jedną z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji środowiska naturalnego. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Opoczno
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Opocznie i chcesz napełnić swój nabój do ekspresu? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Szybko i wygodnie możesz wymienić nabój w wybranym przez siebie punkcie wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Naszym klientom dajemy możliwość wyboru jednej z następujących opcji wymiany na odległość.

Sodastream nabijanie Opoczno

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder realize paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder pull off paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do domu. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona po odesłaniu nam pustego cylindra. Możesz również dokupić drugi cylinder. Ten zapewni Ci stały dostęp realize wody gazowanej (gdy jeden odeślesz do napełnienia, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Możesz napełnić swój nabój na miejscu. Zapraszamy do wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodną dla siebie datę wizyty. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie do naszego punktu Twój nabój attain napełnienia.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)