Sodastream napełnianie Łódź

Skończył Ci się gaz do saturatora? W firmie Auster nabijesz Twój nabój sodastream, tak, byś mógł każdego dnia przygotowywać dowolne ilości wody gazowanej. Swój cylinder możesz wygodnie wymienić, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Łódź
Nasz organizm, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeśli lubisz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, wybierz mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci tylko specjalny cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem kupisz w naszym sklepie, jak i również oferujemy napełnianie nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder zawiera 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu klasycznym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Ponadto na rynku są dostępne specjalne syropy sodastream. Z ich pomocą możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Do najbardziej popularnych należą butelki o pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolory butelek warunkują rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju wykorzystana jest technologia Fast connect. Dostosuj swój nabój do saturatora oraz realize butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Zdecydowane ograniczenie plastiku

Jeden cylinder to ograniczenie zakupów o około 7 zgrzewek wody w plastikowych butelkach. Decydując się na zakup saturatora, ograniczasz w skali roku produkcję setek plastikowych butelek – jednocześnie oszczędzając sobie noszenia ciężkich zakupów. Dzięki używaniu jednej z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Łódź
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Łodzi i planujesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Łatwo i wygodnie możesz wymienić nabój w jednym z naszych punktów wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany na odległość.

Sodastream nabijanie Łódź

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder get paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder attain paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do domu. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Możesz również dokupić drugi cylinder. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp reach wody gazowanej (gdy pierwszy odeślesz attain napełnienia, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również nabijanie nabojów na miejscu. Skorzystaj z jednego z naszych punktów wymiany sodastream. Opłać wcześniej napełnianie przez nasz sklep, ustal dogodną dla siebie datę wizyty. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie do naszego punktu swój nabój realize napełnienia.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)