Sodastream napełnianie Legionowo

Skończył Ci się gaz do saturatora? Firma Auster napełni dla Ciebie Twój nabój sodastream, tak, byś mógł codziennie przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Przekonaj się jak bezproblemowo możesz wymienić cylinder, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Legionowo
Czy wiesz, że organizm człowieka potrzebuje realize prawidłowego funkcjonowania codziennie około 2 litrów wody? Jeśli jesteś miłośnikiem wody gazowanej to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Nie będziesz musiał kupować już więcej plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci wyłącznie odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Odpowiednią butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem możesz zamówić w naszym sklepie, jak i również zajmujemy się napełnianiem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder to 425 g dwutlenku węgla, co pozwala zrobić około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu typowym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Dodatkowo możesz kupić specjalne syropy sodastream. Z ich pomocą możesz przygotować jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, a wydajność 1 syropu to 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem typu twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju zastosowana jest technologia quick connect. Dostosuj odpowiedni nabój attain saturatora oraz do butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder jest równowartością około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Decydując się na postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku produkcję bardzo dużych ilości plastikowych butelek – równocześnie oszczędzając sobie noszenia ciężkich zakupów. Wykorzystując jedną z wielorazowych butelek, znacznie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Wybierz wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Legionowo
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Jesteś z Legionowa i planujesz napełnić swój nabój do ekspresu? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Szybko i wygodnie wymienisz nabój w wybranym przez siebie punkcie wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Legionowo

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder complete paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Nadaj swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder get paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Możesz również dokupić drugi cylinder. Ten zapewni Ci stały dostęp pull off wody gazowanej (gdy jeden odeślesz attain napełnienia, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Możesz napełnić swój nabój na miejscu. Zapraszamy do jednego z naszych punktów wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, wybierz dogodną dla siebie datę wizyty. Następnie możesz dostarczyć do naszego punktu Twój pusty nabój.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz pull off nas w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)