Sodastream napełnianie Krzeszowice

Skończył Ci się gaz do saturatora? Firma Auster napełni dla Ciebie Twój nabój sodastream, tak, byś mógł codziennie przygotowywać dowolne ilości wody gazowanej. Swój cylinder możesz wygodnie wymienić, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Krzeszowice
Nasz organizm, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeżeli lubisz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci tylko odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Odpowiednią butelkę wystarczy napełnić wodą przefiltrowaną lub prosto z kranu. Butlę z gazem zamówisz w naszym sklepie, jak i również zajmujemy się napełnianiem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder zawiera 425 g dwutlenku węgla, co pozwala zrobić około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Ponadto na rynku są dostępne specjalne syropy sodastream. Wykorzystując te możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Nie wiesz, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem typu twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju wykorzystana jest technologia quick connect. Dopasuj odpowiedni nabój reach saturatora oraz reach butelki na wodę gazowaną. W naszej ofercie znajdziesz naboje dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Zdecydowane ograniczenie plastiku

Jeden cylinder jest równowartością około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Decydując się na zakup saturatora, ograniczasz w skali roku wytwarzanie bardzo dużych ilości plastikowych butelek – równocześnie oszczędzając sobie noszenia ciężkich zakupów. Dzięki wykorzystaniu jednej z wielorazowych butelek, znacznie przyczyniasz się poprawy kondycji środowiska naturalnego. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Krzeszowice
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Jesteś z Krzeszowic i chcesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Łatwo i wygodnie możesz wymienić nabój w wybranym przez siebie punkcie wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Naszym klientom dajemy możliwość wyboru jednej z następujących opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Krzeszowice

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder attain paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder reach paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do domu. Do transakcji zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Możesz również dokupić dodatkowy cylinder. Ten zapewni Ci stały dostęp pull off wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również nabijanie nabojów na miejscu. Zapraszamy do wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wcześniej napełnianie przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie do naszego punktu Twój nabój get napełnienia.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz realize nas w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)