Sodastream napełnianie Krotoszyn

Skończył Ci się gaz do przygotowania wody gazowanej? W firmie Auster napełnisz Twój nabój sodastream, abyś mógł codziennie przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Swój cylinder możesz wygodnie wymienić, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Krotoszyn
Nasz organizm, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeżeli lubisz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Nie będziesz musiał kupować już więcej plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci wyłącznie odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem kupisz w naszym sklepie, jak i również zajmujemy się nabijaniem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Zawartość jednego cylindra to 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Dodatkowo możesz kupić specjalne syropy sodastream. Dzięki nim możesz przygotować jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najbardziej popularne są butelki o pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się klasycznym połączeniem twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju wykorzystana jest technologia Fast connect. Dopasuj swój nabój accomplish saturatora oraz do butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder jest równowartością około 7 zgrzewek wody w plastikowych butelkach. Decydując się na zakup saturatora, ograniczasz w skali roku wytwarzanie bardzo dużych ilości plastikowych butelek – równocześnie oszczędzając sobie noszenia ciężkich zakupów. Dzięki wykorzystaniu jednej z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji środowiska naturalnego. Postaw na wygodę dla siebie, jednocześnie dbając o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Krotoszyn
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Krotoszynie i chcesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Łatwo i wygodnie możesz wymienić nabój w jednym z naszych punktów wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Naszym klientom dajemy możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany wysyłkowej.

Sodastream nabijanie Krotoszyn

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder realize paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Nadaj swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder complete paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełnioną butlę odeślemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do domu. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Możesz również dokupić dodatkowy cylinder. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp reach wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Możesz nabić swój nabój na miejscu. Zapraszamy do jednego z naszych punktów wymiany sodastream. Opłać wcześniej napełnianie przez nasz sklep, wybierz dogodny dla siebie termin. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie do naszego punktu Twój pusty nabój.

Kontakt

Szukasz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz realize nas w celu uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)