Sodastream napełnianie Kraków

Skończył Ci się gaz do saturatora? Firma Auster napełni dla Ciebie Twój nabój sodastream, abyś mógł codziennie przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Przekonaj się jak łatwo możesz wymienić cylinder, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Kraków
Organizm człowieka, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeśli jesteś miłośnikiem wody gazowanej to ekspresy sodastream, będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, wybierz mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci tylko odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2 oraz butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem kupisz w naszym sklepie oraz zajmujemy się nabijaniem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder zawiera 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Dodatkowo możesz kupić specjalne syropy sodastream. Z ich pomocą możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, a wydajność 1 syropu to 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolory butelek warunkują rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem typu twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju wykorzystana jest technologia quick connect. Dobierz odpowiedni nabój realize saturatora oraz accomplish butelki na wodę gazowaną. W naszej ofercie znajdziesz naboje dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z wszystkimi saturatorami sodastream i są stworzone z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Zdecydowane ograniczenie plastiku

Jeden cylinder pozwala Ci ograniczyć zakupy o około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Decydując się na zakup saturatora, ograniczasz w skali roku wytwarzanie setek butelek plastikowych – jednocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Dzięki wykorzystaniu jednej z wielorazowych butelek, znacznie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Kraków
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Krakowie i planujesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Szybko i wygodnie możesz wymienić nabój w wybranym przez siebie punkcie wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany na odległość.

Sodastream nabijanie Kraków

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder pull off paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder realize paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji doliczymy kaucję w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona po odesłaniu nam opróżnionego cylindra. Zachęcamy do kupienia drugiego cylindra. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp get wody gazowanej (gdy jeden odeślesz realize napełnienia, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również nabijanie nabojów na miejscu. Skorzystaj z jednego z naszych punktów wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie do naszego punktu swój pusty nabój.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz accomplish nas w celu uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)