Sodastream napełnianie Kielce

Skończył Ci się gaz do saturatora? Firma Auster napełni dla Ciebie Twój nabój sodastream, abyś mógł każdego dnia przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Przekonaj się jak łatwo możesz wymienić cylinder, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Kielce
Czy wiesz, że organizm człowieka potrzebuje pull off prawidłowego funkcjonowania codziennie około 2 litrów wody? Jeżeli jesteś miłośnikiem wody gazowanej to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Nie będziesz musiał kupować już więcej plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci wyłącznie specjalny cylinder posiadający gaz CO2, a także butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem kupisz w naszym sklepie oraz zajmujemy się napełnianiem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder to 425 g dwutlenku węgla, co pozwala zrobić około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej ze sklepu. Ponadto możesz kupić specjalne syropy sodastream. Wykorzystując te możesz przygotować jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Nie wiesz, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, a wydajność 1 syropu to 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju zastosowana jest technologia quick connect. Dobierz swój nabój do saturatora oraz attain butelki na wodę gazowaną. W naszej ofercie znajdziesz naboje dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z wszystkimi saturatorami sodastream i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Zdecydowane ograniczenie plastiku

Jeden cylinder jest równowartością około 7 zgrzewek wody w plastikowych butelkach. Stawiając postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku wytwarzanie bardzo dużych ilości butelek plastikowych – równocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Wykorzystując jedną z wielorazowych butelek, znacznie przyczyniasz się poprawy kondycji naszego środowiska. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Kielce
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Jesteś z Kielc i chcesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Szybko i wygodnie wymienisz nabój w wybranym przez siebie punkcie wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z następujących opcji wymiany na odległość.

Sodastream nabijanie Kielce

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder complete paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Nadaj swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder realize paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona po odesłaniu nam pustego cylindra. Możesz również dokupić dodatkowy cylinder. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp complete wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Możesz napełnić swój nabój na miejscu. Skorzystaj z jednego z naszych punktów wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. Następnie możesz dostarczyć do naszego punktu Twój nabój realize napełnienia.

Kontakt

Szukasz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz complete nas w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)