Sodastream napełnianie Katowice

Skończył Ci się gaz do saturatora? Firma Auster nabije dla Ciebie Twój nabój sodastream, tak, byś mógł każdego dnia przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Przekonaj się jak łatwo możesz wymienić cylinder, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Katowice
Nasz organizm, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeżeli jesteś zwolennikiem wody gazowanej to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Nie będziesz musiał kupować już więcej plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego potrzebny będzie Ci wyłącznie odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2 oraz butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Odpowiednią butelkę wystarczy napełnić wodą przefiltrowaną lub prosto z kranu. Butlę z gazem możesz zamówić w naszym sklepie oraz oferujemy napełnianie nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder to 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Równe jest to 40-tu typowym butelkom 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Ponadto możesz kupić specjalne syropy sodastream. Z ich pomocą możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najbardziej popularne są butelki o pojemności 440 ml, a wydajność 1 syropu to 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolory butelek warunkują typ gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem typu twist – wkręcanym, z kolei w różowym naboju zastosowana jest technologia quick connect. Dobierz odpowiedni nabój complete saturatora oraz accomplish butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Zdecydowane ograniczenie plastiku

Jeden cylinder jest równowartością około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Decydując się na zakup saturatora, ograniczasz w skali roku produkcję setek butelek plastikowych – jednocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Dzięki używaniu jednej z wielorazowych butelek, znacznie przyczyniasz się poprawy kondycji środowiska naturalnego. Wybierz wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Katowice
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Jesteś z Katowic i chcesz napełnić swój nabój do ekspresu? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Szybko i wygodnie wymienisz nabój w jednym z wybranych punktów wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wymiany na odległość.

Sodastream nabijanie Katowice

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder realize paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Nadaj swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder complete paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona po odesłaniu nam opróżnionego cylindra. Możesz również dokupić drugi cylinder. Ten zapewni Ci stały dostęp realize wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Oferujemy również nabijanie nabojów na miejscu. Zapraszamy do jednego z naszych punktów wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, wybierz dogodną dla siebie datę wizyty. Następnie możesz dostarczyć do naszego punktu Twój nabój get napełnienia.

Kontakt

Szukasz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)