Sodastream napełnianie Ciechanów

Skończył Ci się gaz do przygotowania wody gazowanej? Firma Auster napełni dla Ciebie Twój nabój sodastream, tak, byś mógł każdego dnia przygotowywać dowolne ilości wody gazowanej. Przekonaj się jak bezproblemowo możesz wymienić cylinder, nawet bez wychodzenia z domu!
Sodastream napełnianie Ciechanów
Organizm człowieka, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeśli lubisz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Nie będziesz musiał kupować już więcej plastikowych butelek z wodą, postaw na mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci tylko odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2 oraz butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem kupisz w naszym sklepie oraz zajmujemy się napełnianiem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder to 425 g dwutlenku węgla, co wystarcza na około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Ponadto na rynku są dostępne specjalne syropy sodastream. Dzięki nim możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Nie wiesz, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Do najbardziej popularnych należą butelki o pojemności 440 ml, a wydajność 1 syropu to 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolory butelek warunkują rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju wykorzystana jest technologia quick connect. Dobierz swój nabój pull off saturatora oraz pull off butelki na wodę gazowaną. Nasza oferta dotyczy naboi dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Nasze naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są stworzone z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder pozwala Ci ograniczyć zakupy o około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Decydując się na zakup saturatora, ograniczasz w skali roku wytwarzanie bardzo dużych ilości plastikowych butelek – równocześnie oszczędzając sobie noszenia ciężkich zakupów. Używając jedną z wielorazowych butelek, znacznie przyczyniasz się poprawy kondycji środowiska naturalnego. Postaw na wygodę dla siebie i zadbaj o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Ciechanów
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Jesteś z Ciechanowa i planujesz napełnić swój nabój do ekspresu? Firma Auster to zarówno sprzedaż, jak i wymiana butli sodastrem z gazem CO2. Łatwo i wygodnie wymienisz nabój w jednym z naszych punktów wymiany na Śląsku lub Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Klienci otrzymują także możliwość wyboru jednej z następujących opcji wymiany na odległość.

Sodastream nabijanie Ciechanów

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder get paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder reach paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do domu. Do transakcji zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Możesz również dokupić drugi cylinder. Ten zapewni Ci stały dostęp accomplish wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Możesz nabić swój nabój na miejscu. Zapraszamy do wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. Następnie możesz dostarczyć do naszego punktu Twój pusty nabój.

Kontakt

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Zadzwoń lub napisz pull off nas w celu uzyskania odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)