Sodastream napełnianie Bartoszyce

Skończył Ci się gaz do przygotowania wody gazowanej? Firma Auster nabije dla Ciebie Twój nabój sodastream, tak, byś mógł każdego dnia przygotowywać dowolną ilość wody gazowanej. Swój cylinder możesz wygodnie wymienić, nawet nie wychodząc z domu!
Sodastream napełnianie Bartoszyce
Nasz organizm, do tego, aby nie był odwodniony i prawidłowo funkcjonował, potrzebuje około 2 litrów wody każdego dnia. Jeżeli lubisz wodę gazowaną to ekspresy sodastream, są idealnym dla Ciebie rozwiązaniem! Nie będziesz musiał kupować już więcej plastikowych butelek z wodą, wybierz mały saturator, do którego niezbędny będzie Ci wyłącznie odpowiedni cylinder posiadający gaz CO2 oraz butelki na przygotowaną już wodę gazowaną. Dedykowaną butelkę wystarczy napełnić wodą z kranu lub przefiltrowaną. Butlę z gazem możesz zamówić w naszym sklepie, jak i również zajmujemy się nabijaniem nabojów sodastream.

Sodastream nabój na ile starcza?

Jeden cylinder zawiera 425 g dwutlenku węgla, co pozwala zrobić około 60 litrów wody gazowanej. Jest to równowartość 40 klasycznych butelek 1,5-litrowych wody gazowanej dostępnych w sklepach. Ponadto możesz kupić specjalne syropy sodastream. Z ich pomocą możesz stworzyć jeden z wielu ulubionych napojów gazowanych. Zastanawiasz się, ile litrów napoju przygotujesz za pomocą jednej butelki syropu sodastream? Najczęściej producenci oferują te w pojemności 440 ml, z wydajnością aż 9 litrów napoju.

Nabój sodastream różowy czy niebieski?

Kolor butelki warunkuje rodzaj gwintu, podłączenia naboju. Niebieski charakteryzuje się podstawowym połączeniem typu twist – wkręcanym, natomiast w różowym naboju wykorzystana jest technologia quick connect. Dobierz odpowiedni nabój pull off saturatora oraz complete butelki na wodę gazowaną. W naszej ofercie znajdziesz naboje dosaturatorów typu soda stream, m.in. Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i innych. Dostępne naboje są kompatybilne z każdym z saturatorów sodastream i są stworzone z najwyższej jakości materiałów, zachowując wszystkie standardy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Ogranicz plastik w swoim domu

Jeden cylinder pozwala Ci ograniczyć zakupy o około 7 zgrzewek wody ze sklepu w plastikowych butelkach. Decydując się na postawienie saturatora w domu, ograniczasz w skali roku wytwarzanie setek butelek plastikowych – równocześnie oszczędzając sobie dźwigania ciężkich zakupów. Dzięki używaniu jednej z wielorazowych butelek, zdecydowanie przyczyniasz się poprawy kondycji środowiska naturalnego. Postaw na wygodę dla siebie, jednocześnie dbając o zdrowie naszej planety!
Sodastream napełnianie Bartoszyce
ograniczenie zużycia plastiku

Ograniczenie zużycia plastiku

Sprzedaż sodastream

Satysfakcja gwarantowana

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Cennik Sodastream

Sodastream nabój gdzie wymienić?

Mieszkasz w Bartoszycach i planujesz napełnić swój nabój do ekspresu? Firma Auster to zarówno sprzedaż, a także i wymiana butli sodastrem zawierających gaz CO2. Łatwo i wygodnie możesz wymienić nabój w jednym z naszych punktów wymiany na Śląsku i w Małopolsce (Pszczyna, Chybie, Oświęcim). Naszym klientom dajemy możliwość wyboru jednej z następujących opcji wymiany na odległość.

Sodastream nabijanie Bartoszyce

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder do paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Wyślij swoje puste naboje kurierem

Paczkomat

Nadaj pusty cylinder pull off paczkomatu InPost kod: WOA03N, Pszczyńska 61A, 43-225 Wola. Wpisz nasz nr telefonu 794-959-611 oraz maila: sodastream@auster.net.pl

Kurier

Wyślij kurierem na adres Auster SodaStream, 43-225 Wola, ul. Powstańców 42

Napełniona butla zostanie wysłana do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Zamów nabój sodastream

Kup wymienny nabój sodastream z dostawą do dowolnego miejsca. Do transakcji zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona w momencie gdy otrzymamy z powrotem pusty cylinder. Zachęcamy do dokupienia dodatkowego cylindra. Ten zapewni Ci nieprzerwany dostęp realize wody gazowanej (w momencie odesłania jednego, drugi będzie pracował dla Ciebie).

Wymiana w punkcie

Możesz napełnić swój nabój na miejscu. Zapraszamy do wybranego przez siebie punktu wymiany sodastream. Opłać wymianę przez nasz sklep, ustal dogodny dla siebie termin. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie do naszego punktu Twój nabój pull off napełnienia.

Kontakt

Szukasz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wyślij wiadomość

5/5 - (33 głosów)